O nas

Nieruchomości są naszą pasją. Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami: kupnem, sprzedażą, najmem i wynajmem. Oferowane przez nas usługi w zakresie pośrednictwa rozszerzyliśmy także o kompleksową obsługę wynajmu nieruchomości. Jesteśmy nastawieni na szybką realizację zleconych usług. Cel ten osiągamy w wyniku połączenia w naszym zespole zaangażowanych w pracę ludzi o ugruntowanej praktyce i wiedzy na bardzo wysokim poziomie w zakresie: IT, ekonomii, prawa, zarządzania, fotografii i filmu.

Nasze metody działania oparliśmy na przekonaniu, że podstawą realizacji potrzeb naszych Klientów jest pozytywna energia, współdziałanie naszego kompetentnego zespołu i głęboka wiara w sukces.

Dla nas ważne jest nie tylko to, co się sprzedaje, ale przede wszystkim, w jaki sposób się to robi. Każdy, kto decyduje się sprzedać lub kupić nieruchomość staje przed dylematem – próbować samemu czy powierzyć czynności marketingowe i obsługę prawną specjalistom. Przykre doświadczenia osób, które stały się ofiarami oszustów dowodzą, że lepiej skorzystać z usług profesjonalistów. Możemy zagwarantować, że zaoszczędzimy Państwa czas i pieniądze, i zawsze wynegocjujemy najlepszą cenę. Tak, jak w naszych codziennych obowiązkach bardzo cenimy sobie inicjatywę, tak samo tę cechę stawiamy jako priorytet we współpracy z naszymi klientami i partnerami biznesowymi.
W celu realizacji zleconych nam usług dajemy z siebie więcej niż inni tego od nas oczekują, wykazując się jednocześnie pomysłowością i głębokim zaangażowaniem w problem, który musimy rozwiązać.

Zapraszam serdecznie do współpracy

Grzegorz Szczotka